Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20575
Stary 27.03.2012, 17:32
rasel1906 napisał(a):Wyświetl post
a co oni by wiecej chcieli? z tego co widac to maja pod dostatkiem automatów i każdy potrzebny sprzęt na siłowni
Nie o to chodzi co by chcieli. Przecież to jest kpina żeby piłkarze ćwiczyli w jakimś przedsionku. Na nowo wybudowanym stadionie nie ma pomieszczenia żeby zorganizować siłownię z prawdziwego zdarzenia? Przecież to jest koronny argument obrońców tego stadionowego bubla za 500 mln "bo my mamy zaplecze pod wszystkimi trybunami". Tylko co z tego skoro pomieszczenia są tak rozmieszczone, że w większości są bezużyteczne albo za małe żeby cokolwiek z nimi sensownego zrobić.
PS. Tak, wiem. W Poznaniu też mają bubla, jeszcze droższego... tylko co mnie to obchodzi.
Odpowiedz cytując