kacpaw91 napisał(a):

|
Więc lepiej swoją grą pogrążyć klub, tak? Czy może lepiej zdobyć ten awans do pucharów, aby klub dostał kasę na spłatę ew. zadłużenia, a samemu wypromować się grą?
|
wejscie do pucharow to nie wszystko ,start z PP zapewniony od trzeciej rundy ale po prawdopodobnym przemeblowaniu skladu odejsciu kilku graczy[np.Meleks] i przyjsciu nowych roznie to moze wygladac i nie zakwalifikowanie sie do grup da nam paradoksalnie tylko straty a nie zyski,a w czwartej rundzie kwalifikacji kelnerow nie bedzie i zostanie nam tylko krajowe podworko.Jak widac najlepsza droga do rozgrywek pucharów jest zdobycie mistrza tak jak Wisła w zeszłym sezonie,droga prostsza do LE bo w trzeciej rundzie kwalifikacji LM mniej wymagajacy przeciwnicy niz w czwartej LE takze połozenie lagi i lekcewazenie niektorych pilkarzykow ligi moze odwrocic sie przeciwko nim poprzez brak awansu do rozgrywek grupowych a tym samym lepszej promocji.Pozostanie stagnacja i walka o tytuł mistrza Polski co dla nie których zawodnikow moze sie okazac zbyt małą motywacja bo czy sie stoi czy sie lezy to wyplata z kontraktu sie nalezy
