Wojciechowski to jest jednak sciemniacz nad sciemniaczami. Rano tak powiedział:
Właściciel Polonii Warszawa zapowiedział przy okazji, że nie będzie wykonywał żadnych gwałtownych ruchów.
Trener i piłkarze mogą spać spokojnie, przynajmniej na razie. - Nie chcę przeprowadzać radykalnych zmian. Cokolwiek bym teraz postanowił, to będzie złe rozwiązanie. / a wieczorkiem zwalniaja Zielinskiego
