Wyświetl pojedynczy post
mimon89
Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: Nowy Sącz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20574
Stary 27.03.2012, 16:18
Dzisiaj przechodziłem ulicą Reymana. Jest kilku robotników którzy poprawiają te niedoróbki wzdłuż trybuny E. Chodzi o ten ohydny beton przed każdymi drzwiami. Jest to wyrównywane młotami pneumatycznymi i kładziona zostaje taka niby "wylewka". Oby więcej takich poprawek !
Odpowiedz cytując