Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
ManiekTS
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8190
Stary 27.03.2012, 15:41
Jak myślicie, będą do nabycia biety na G w Środe lub Czwartek.?
Kiedy z ziomeczkami pod blokiem siedziałeś , codzienne dobre akcje razem z nimi wspominałeś
gdy trafiłeś na komende raz po mordzie dostałeś , wszedłeś w układ z psami wszystkich posprzedawałeś
Odpowiedz cytując