Wyświetl pojedynczy post
Szpen
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16284
Stary 27.03.2012, 14:46
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Tak to bywa z lemingami. Mało dzieci to trzeba zamykać szkoły i podnosić wiek emerytalny. A może sie ktoś zastanowi dlaczego jest mniej dzieci? Czy nie dlatego że młodzi na zmywaku? Czy nie dlatego że dziś opłaca sie jechać rodzić dzieci w Czechach? Może dlatego ze dla kobiety urodzić dziecko to stracić pracę. Za co to dziecko wykarmi kiedy z cyca już przestanie cieknąć? Banda kretynów od pięciu lat pierdzi w stołki i przydziela sobie premie. A szpenio podnieca sie że średnia płaca wzrosła o 50 % . Wiesz lemingu co to znaczy średnia? Jak sobie prezes zachodniej firmy zwolnionej w Polsce z podatków przydzieli 10 % podwyżki czyli 10 000. To choćby 19 jego pracowników nie dostało żadnej podwyżki to ze średniej wyjdzie ze w firmie płace wzrosły o 500 czyli dla wielu o 40%. Czy Twoje wykształcenie pozwala Ci pojąć tak skomplikowaną historię? Wątpię, dlatego się ośmieszasz.
Drpzd czy Tyn jesteś głupi, czy tylko takiego udajesz?

Ja piszę o przeciętnym,a Ty o średnim. Ja napisałem o zamykaniu szkół przez brak dzieciaków, a Ty coś bredzisz że młodzi wyjechali na zmywak albo rodzą w Czechach. To jak za rok będziemy mieli urodzaj w dzieciach, to szkół już nie trzeba zamykać? Roczniakii tam poślesz?

Drozd, niech do Ciebie dotrze, że brak dzieci w Polsce to nie brak kasy w domu, ale zupelnie inna struktura społeczeństwa teraz i 20 lat temu. teraz ludzi żyją w wolnych związkach, albo są singlami do 35 roku życia. A nasze społeczeństwo ogółem się starzeje. Dlatego są braki. A Ty piperzysz coś o kasie, że na waciki nie starcza itd. W hiszpanii dają 4000 ojro i co z tego mają? Nic, taka sama klęska jak u Nas i w reszcie Europy.


a i jeszcze jedno: chcesz mieć więcej dzieci w Polsce. Bądź za in-vitro. 20 tysięcy złotych i mamy kolejnego Polaka. W Polsce robi się 9 tysięcy zabiegów, gdzie we Francji ponad 60 tysięcy. A problemy z niepłodnością u nas ma 20 procent par.
Ostatnio edytowane przez Szpen : 27.03.2012 o godz. 14:52.