Drpzd czy Tyn jesteś głupi, czy tylko takiego udajesz?
Ja piszę o przeciętnym,a Ty o średnim. Ja napisałem o zamykaniu szkół przez brak dzieciaków, a Ty coś bredzisz że młodzi wyjechali na zmywak albo rodzą w Czechach. To jak za rok będziemy mieli urodzaj w dzieciach, to szkół już nie trzeba zamykać? Roczniakii tam poślesz?
Drozd, niech do Ciebie dotrze, że brak dzieci w Polsce to nie brak kasy w domu, ale zupelnie inna struktura społeczeństwa teraz i 20 lat temu. teraz ludzi żyją w wolnych związkach, albo są singlami do 35 roku życia. A nasze społeczeństwo ogółem się starzeje. Dlatego są braki. A Ty piperzysz coś o kasie, że na waciki nie starcza itd. W hiszpanii dają 4000 ojro i co z tego mają? Nic, taka sama klęska jak u Nas i w reszcie Europy.
a i jeszcze jedno: chcesz mieć więcej dzieci w Polsce. Bądź za in-vitro. 20 tysięcy złotych i mamy kolejnego Polaka. W Polsce robi się 9 tysięcy zabiegów, gdzie we Francji ponad 60 tysięcy. A problemy z niepłodnością u nas ma 20 procent par.