Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
danpe_
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8187
Stary 27.03.2012, 14:46
palikot napisał(a):Wyświetl post
Kolega wyżej wszystko napisał

Ja dodam tyle, to nie Ty jesteś dla Kirma czy Jaliensa, tylko oni są dla ciebie...

Fakt jest taki, że przychodzimy na ten mecz dla Wisły a nie dla kirma, bo dla mnie Kirm to nie jest Wisła
To kto i co jest Wisłą, jeśli nie ludzie, którzy ją tworzą?
Woźny w budynku klubowym?
Melikson?
Probierz?
Cupiał?
Gniazdowy?

Wisła - w mojej opinii - to ludzie tworzący ten klub, ci wymienieni wyżej, ci tworzący historię, jak Reyman, oraz setki tysięcy, których nie sposób wymienić z różnych sekcji i zakątków Polski.
Nie można pisać, że Kirm to nie Wisła. Przecież ten gość do cholery nosi trykot z Białą Gwiazdą na sercu.
To ja się pytam Ciebie czym jest Wisła? Bytem transcendentnym?
Odpowiedz cytując