palikot napisał(a):

Kolega wyżej wszystko napisał 
Ja dodam tyle, to nie Ty jesteś dla Kirma czy Jaliensa, tylko oni są dla ciebie...
Fakt jest taki, że przychodzimy na ten mecz dla Wisły a nie dla kirma, bo dla mnie Kirm to nie jest Wisła
|
To kto i co jest Wisłą, jeśli nie ludzie, którzy ją tworzą?
Woźny w budynku klubowym?
Melikson?
Probierz?
Cupiał?
Gniazdowy?
Wisła - w mojej opinii - to ludzie tworzący ten klub, ci wymienieni wyżej, ci tworzący historię, jak Reyman, oraz setki tysięcy, których nie sposób wymienić z różnych sekcji i zakątków Polski.
Nie można pisać, że Kirm to nie Wisła. Przecież ten gość do cholery nosi trykot z Białą Gwiazdą na sercu.
To ja się pytam Ciebie czym jest Wisła? Bytem transcendentnym?
