|
śmieszni jesteście.. wymagacie pełnych podpisów od dziennikarzy Wisły Kraków, a sami nie wyrażacie zgody na publikowanie nawet waszych twarzy w galeriach meczowych.. (rozmywanie jest żałosne, bo psuje efekt zdjęcia)
a poważnie to może z tego samego powodu, ta dziennikarka woli nie publikować swoich danych? tak ciężko zrozumieć?
|