Wyświetl pojedynczy post
pysio
Banita
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18231
Stary 27.03.2012, 13:58
śmieszni jesteście.. wymagacie pełnych podpisów od dziennikarzy Wisły Kraków, a sami nie wyrażacie zgody na publikowanie nawet waszych twarzy w galeriach meczowych.. (rozmywanie jest żałosne, bo psuje efekt zdjęcia)

a poważnie to może z tego samego powodu, ta dziennikarka woli nie publikować swoich danych? tak ciężko zrozumieć?
Odpowiedz cytując