Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16281
Stary 27.03.2012, 13:58
Tak to bywa z lemingami. Mało dzieci to trzeba zamykać szkoły i podnosić wiek emerytalny. A może sie ktoś zastanowi dlaczego jest mniej dzieci? Czy nie dlatego że młodzi na zmywaku? Czy nie dlatego że dziś opłaca sie jechać rodzić dzieci w Czechach? Może dlatego ze dla kobiety urodzić dziecko to stracić pracę. Za co to dziecko wykarmi kiedy z cyca już przestanie cieknąć? Banda kretynów od pięciu lat pierdzi w stołki i przydziela sobie premie. A szpenio podnieca sie że średnia płaca wzrosła o 50 % . Wiesz lemingu co to znaczy średnia? Jak sobie prezes zachodniej firmy zwolnionej w Polsce z podatków przydzieli 10 % podwyżki czyli 10 000. To choćby 19 jego pracowników nie dostało żadnej podwyżki to ze średniej wyjdzie ze w firmie płace wzrosły o 500 czyli dla wielu o 40%. Czy Twoje wykształcenie pozwala Ci pojąć tak skomplikowaną historię? Wątpię, dlatego się ośmieszasz.
Hej Nasz TS !!