emj10 napisał(a):

Nie macie lewego obrońcy? Jest Lisowski z Korony. Spokojnie do wyciągnięcia.
Brakuje stopera.
Garguła i Melikson nie spełniają oczekiwań? Jest Wilczek w Lubinie.
Brakuje zastępcy za Sobolewskiego i nie chcecie brać Nuneza za gruby hajs? Są Giel i Zbozień w GKS-ie (w drugim przypadku raczej bez szans, na szczęście).
Za Małeckiego Makuszewski oczywiście.
Na napad albo Woźniak z Lubina, albo Djousse z Pogoni.
Sprzedając kogoś za jakieś 1,5 mln euro i zwalniając kilku nierobów w stylu Kirma z kontraktów spokojnie można zrobić polski skład w ciągu miesiąca.(...)
|
Z samych zawodników blisko końca kontraktu można przyzwoitą drużynę złożyć, pytanie, czy niektórzy z nich chcieliby zostać w Polsce, np:
Stilić, Jodłowiec, Celeban, Wojtkowiak, Traore (Lechia), Diaz (Śląsk), Sobolewski (Korona), Pawelec, Lukjanovs. Nie wiem czy przypadkiem nie byliby do wzięcia Zieńczuk, Kosowski czy Marcin Żewłakow.
Nie trzeba nikogo kupować, wystarczy uwolnić kasę na kontrakty.