Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Clapham
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Londyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19796
Stary 27.03.2012, 13:37
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Nie macie lewego obrońcy? Jest Lisowski z Korony. Spokojnie do wyciągnięcia.
Brakuje stopera.
Garguła i Melikson nie spełniają oczekiwań? Jest Wilczek w Lubinie.
Brakuje zastępcy za Sobolewskiego i nie chcecie brać Nuneza za gruby hajs? Są Giel i Zbozień w GKS-ie (w drugim przypadku raczej bez szans, na szczęście).
Za Małeckiego Makuszewski oczywiście.
Na napad albo Woźniak z Lubina, albo Djousse z Pogoni.

Sprzedając kogoś za jakieś 1,5 mln euro i zwalniając kilku nierobów w stylu Kirma z kontraktów spokojnie można zrobić polski skład w ciągu miesiąca.(...)
Z samych zawodników blisko końca kontraktu można przyzwoitą drużynę złożyć, pytanie, czy niektórzy z nich chcieliby zostać w Polsce, np:

Stilić, Jodłowiec, Celeban, Wojtkowiak, Traore (Lechia), Diaz (Śląsk), Sobolewski (Korona), Pawelec, Lukjanovs. Nie wiem czy przypadkiem nie byliby do wzięcia Zieńczuk, Kosowski czy Marcin Żewłakow.

Nie trzeba nikogo kupować, wystarczy uwolnić kasę na kontrakty.
Odpowiedz cytując