Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
Szpen
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck
Offline
#
16279
27.03.2012, 13:18
Gwiaździsty
napisał(a):
No to jeśli już do reszty nie macie już zastrzeżeń to chyba sami przyznacie, że na taką ilość zdecydowanie wystarczy aby pogonić tą bandę rudego. A jak się Wam spadająca siła nabywcza średniej wypłaty począwszy od 2007 r. POdoba ?
Pewnie też mało dzieci to nie trzeba im tyle masła lub paliwa kupować ?
pewnie że się podoba. Bo każdy głupek? wie, że jest coś takiego jak inflacja. I każdy głupek powinien wiedzieć, że przeciętne wynagrodzenie wzrosło od 2007 roku o 50%.
Szpen
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Szpen
Znajdź inne posty napisane przez Szpen