Wyświetl pojedynczy post
TymonPRO
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10729
Stary 27.03.2012, 13:13
Dokładnie,Apoel i tak już zrobił niesamowity wynik,na poziomie ćwierćfinału raczej ich Real nie zlekceważy.
Pogromu nie będzie ale Real powinien wygrać 1 lub 2 bramkami

Lyon,Porto,Zenit czy Szachtar to nie Real Madryt

W sumie Apoel nie ma nic do stracenia ale choćby zagrali na 110% to i tak nie powinni nawet zremisować


Natomiast jeśli chodzi o rewanż to spodziewam się deklasacji 4 lub więcej bramek
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 27.03.2012 o godz. 13:15.
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując