martin_6 napisał(a):

Uspokój się już...
W newsach (czy to w gazetach czy stronach internetowych) podpisywanie się skrótami nie jest niczym niezwykłym. Tam ważniejsza od autora jest sama informacja, a kto chce wiedzieć, to nie ma problemów z dostaniem się do informacji, kto się pod danymi literkami kryje.
|
Takimi akronimami to można się w SuperExpresie podpisywać.
Jeżeli info jest ze strony oficjalnej to nie widzę powodu aby nie podawać godności autora.
Zresztą, nie wymagajcie dalej od tego klubu niczego.
Profesjonalizm buduje się od najprostszych rzeczy - od wzoru oficjalnego pisma i mydła w kiblu do podpisywania dużych kontraktów w świetle fleszy.
Jeżeli tego nie ma to jest tylko blichtr od święta.