Wyświetl pojedynczy post
mgła
Senior Member
 
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20567
Stary 27.03.2012, 12:31
Pero napisał(a):Wyświetl post
Ostatnio będąc na meczu zauważyłem ze pod paroma sky boksami (bodaj dwoma)i pojawiły się reklamy /nazwy/. Jedna z nich to chyba Astor. Czy to nazwy firm które wykupiły sobie sky boksa? I czy z tego wynika że sprzedaliśmy 2?
Na ostatnim meczu były 3: na głównej: Adidas, Astor, na trybunie E: jedna firma nie pamiętam nazwy
Odpowiedz cytując