cinekw napisał(a):

|
Pazdan - nie wiem, niby był na testach i się nie sprawdził, to po co on nam? Z drugiej strony podobno Wiślak, w sumie za takiego Bunoze mógłby przyjść
|
Uściślijmy - nie to, że się nie sprawdził, bo testy przeszedł pozytywnie tyle, że potem przyszła Levadia i nie było kasy żeby zapłacić Górnikowi odstępne (coś mówiono o 1 mln zł)