Wyświetl pojedynczy post
riv
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12707
Stary 27.03.2012, 12:26
cinekw napisał(a):Wyświetl post
Pazdan - nie wiem, niby był na testach i się nie sprawdził, to po co on nam? Z drugiej strony podobno Wiślak, w sumie za takiego Bunoze mógłby przyjść
Uściślijmy - nie to, że się nie sprawdził, bo testy przeszedł pozytywnie tyle, że potem przyszła Levadia i nie było kasy żeby zapłacić Górnikowi odstępne (coś mówiono o 1 mln zł)
Ostatnio edytowane przez riv : 27.03.2012 o godz. 12:29.

Odpowiedz cytując