Wyświetl pojedynczy post
bellic88
Senior Member
 
Od: 01.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3160
Stary 27.03.2012, 12:25
Ciekawe koszulki ma teraz reprezentacja niemiec (adidasa oczywiscie). Fajnie moglyby wygladac w wersji dla nas i z Białą Gwiazdą oczywiście.

A orientuje się ktoś czy są jeszcze dostępne w fanatyku koszulki adidasa z poziomymi pasami i BG? Była kiedyś taka w tym temacie.
Odpowiedz cytując