|
Ciekawe koszulki ma teraz reprezentacja niemiec (adidasa oczywiscie). Fajnie moglyby wygladac w wersji dla nas i z Białą Gwiazdą oczywiście.
A orientuje się ktoś czy są jeszcze dostępne w fanatyku koszulki adidasa z poziomymi pasami i BG? Była kiedyś taka w tym temacie.
|