|
Jak już kiedyś napisałem najlepszymi skautami Wisły sa jej kibice. Co najważniejsze nie pobierają za to żadnych pieniędzy. Wystarczyło aby ktoś z kierownictwa czytał wszystkie posty w tym temacie zrobił burze mózgów w klubie i wysłał na boiska niższych lig kilku przedstawicieli.Pytanie tylko komu z kierownictwa się to opłaca ? Wtedy żadnej lewej kasy od menadzerów żadnych zawyżonych kwot za zawodnika i chyba o to w tym wszystkim chodzi. Mam tylko nadzieję ,że Żuraw nie dołączy do tej grupy ustawionych na ciepłych posadkach i szybko znajdzie kilku wartościowych graczy niż cały skauting do tej pory.
|