|
Aspekt czysto sportowy miałem namyśli.
Wisła:
2001/2002: 2. miejsce
2002/2003: Mistrzostwo Polski
2003/2004: Mistrzostwo Polski
2004/2005: Mistrzostwo Polski
2005/2006: 2. miejsce
2006/2007: 8 . miejsce
2007/2008: Mistrzostwo Polski
2008/2009: Mistrzostwo Polski
2009/2010: 2. miejsce
2010/2011: Mistrzostwo Polski
Legia:
2001/2002: Mistrzostwo Polski,
2002/2003: 4. miejsce
2003/2004: 2. miejsce
2004/2005: 3. miejsce
2005/2006: Mistrzostwo Polski,
2006/2007: 3. miejsce
2007/2008: 2. miejsce
2008/2009: 2. miejsce
2009/2010: 4. miejsce
2010/2011: 3. miejsce
Lech:
2001/02: 1. miejsce w II lidze, awans do I ligi
2002/03: 11. miejsce
2003/04: 6. miejsce
2004/05: 8. miejsce
2005/06: 6. miejsce
2006/07: 6. miejsce
2007/08: 4. miejsce
2008/09: 3. miejsce
2009/10: Mistrzostwo Polski
2010/11: 5. miejsce
Troche to odbiega od Wisły i Legii. Dla mnie "wielkiej trójki" nie ma, ale oczywiście możesz sie z tym nie zgadzać
Ostatnio edytowane przez Taylor : 27.03.2012 o godz. 12:13.
|