emj10 napisał(a):

wielkiej trójki nie ma w Polsce. Jest "wielka dwójka" czyli Wisła i Legia które od lat są w czołówce, a kluby takie jak Amika (która miała jeden fartowny sezon w lidze) wróciła tam gdzie jej miejsce od lat czyli do środka tabeli. Są przypadki jak np Zagłębia czy Polonii ale to są pojedyńcze wyskoki, a ścisłą czołówką wciąż jest tylko Wisła z Legią. Oczywiście mam tu namyśli ostatnie lata, bez czasów Górnika, czy Ruchu

Bo to czasy bardzo odległe.