Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Taylor
Member
 
 
Od: 02.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19790
Stary 27.03.2012, 11:45
emj10 napisał(a):Wyświetl post
"wielkiej trójki".
wielkiej trójki nie ma w Polsce. Jest "wielka dwójka" czyli Wisła i Legia które od lat są w czołówce, a kluby takie jak Amika (która miała jeden fartowny sezon w lidze) wróciła tam gdzie jej miejsce od lat czyli do środka tabeli. Są przypadki jak np Zagłębia czy Polonii ale to są pojedyńcze wyskoki, a ścisłą czołówką wciąż jest tylko Wisła z Legią. Oczywiście mam tu namyśli ostatnie lata, bez czasów Górnika, czy Ruchu Bo to czasy bardzo odległe.
Ostatnio edytowane przez Taylor : 27.03.2012 o godz. 11:48.
Odpowiedz cytując