kacpaw91 napisał(a):

|
Rzekomo zatrudniamy kilku, czy kilkunastu skautów, więc nawet ta "siateczka" powinna dawać jakieś efekty.
|
Ale jakich?
Są nazwiska? Podobno kiedyś Cleber miał być.
Ja rozumiem, że jak jest kilkunastu to mają szefa, budżet i plan...
Takie rzeczy nie są tajne.
"Siatka" wg mnie jest to "ktoś funkcyjny" i Mandziara jako "niezależny konsultant".