|
Jeśli Cupiał nie zaprzestanie ściągać tego bandyckiego długu (sam bo zresztą narobił, przy okazji niczego nie budując - nawet stadion panu miliarderowi miasto zbudowało), to będziemy grali następny sezon takimi samymi łamagami i piłkarzami wypalonymi, co obecnie.
|