Wyświetl pojedynczy post
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18218
Stary 27.03.2012, 11:26
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Od jakiegoś czasu mamy siatkę skautów. Ilu od tego czasu trafiło zawodników do Wisły (licząc też drużynę MESA)? Nie zauważyłem różnicy między istnieniem tej siatki, a jej brakiem. To mnie niepokoi jeżeli chodzi o nasz skauting.
Były informacje o jakiś młodych do ME.
Odpowiedz cytując