kacpaw91 napisał(a):

|
Od jakiegoś czasu mamy siatkę skautów. Ilu od tego czasu trafiło zawodników do Wisły (licząc też drużynę MESA)? Nie zauważyłem różnicy między istnieniem tej siatki, a jej brakiem. To mnie niepokoi jeżeli chodzi o nasz skauting.
|
Były informacje o jakiś młodych do ME.