kacpaw91 napisał(a):

|
Od jakiegoś czasu mamy siatkę skautów. Ilu od tego czasu trafiło zawodników do Wisły (licząc też drużynę MESA)? Nie zauważyłem różnicy między istnieniem tej siatki, a jej brakiem. To mnie niepokoi jeżeli chodzi o nasz skauting.
|
Chłopaki nie używajcie profesjonalnej nomenklatury w odniesieniu do jednoosobowej komórki organizacyjnej. Jaka siatka? Jaki scouting? Jeździ sobie Zdzisek po bankietach i tyle.
W klubie nie ma zarządzania i żadnej strategii więc nie może być mowy o osiąganiu jakichkolwiek celów.
Wszystko co się dzieje w Wiśle Kraków SSA ma charakter akcyjny jak sie komuś żarówa w pale zaświeci.
Amatorszczyzna - przykre ale na dzisiejsze czasy już tak.