Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12704
Stary 27.03.2012, 11:04
cinekw napisał(a):Wyświetl post
Celeban - no on by się nam przydał, ale wątpie, że jeśli będzie chciał zostać w Polsce to wybierze Wisłe - jeśli już to zostanie we Wrocławiu, choć pewniejsze, że wyjedzie do Niemiec.
Złożenie oferty jakimś problemem chyba nie jest jeżeli chce się piłkarza? Nic nie tracimy, a spróbować można.

cinekw napisał(a):Wyświetl post
Makuszewski - niezły chłopak, strasznie szybki, ale opanujcie się, ludzie, on zagrał 2 dobre mecze i wszyscy go tu chcą?
Bo tylko na tym etapie możemy piłkarza wyciągnąć za sensowne pieniądze z naszej ligi. Teraz jest do wzięcia za darmo, zbyt wielkiego ryzyka nie ma. Potem przedłużą z nim kontrakt i zagra kilka meczów na podobnym poziomie i już będzie "kosztował" 2 mln euro.

cinekw napisał(a):Wyświetl post
Bandrowski - to samo, ledwo wrócił, 2 razy kopnął piłke i już dobry tak?
Przed kontuzją reprezentant Polski. Do wyjęcia za darmo. Bezpieczny kontrakt można zaproponować (rok z opcją przedłużenia).

cinekw napisał(a):Wyświetl post
Pazdan - nie wiem, niby był na testach i się nie sprawdził, to po co on nam? Z drugiej strony podobno Wiślak, w sumie za takiego Bunoze mógłby przyjść
Dawniej był młodszy i słabszy. Dawniej my mieliśmy parę stoperów, z którą by nie pograł - Głowacki, Marcelo. Problemu też nie było na pozycji defensywnego pomocnika. Teraz mamy słabszą obronę, a na defensywnym pomocniku zostaje nam tylko Wilk. Dawniej miejsca w Wiśle nie miał Mariusz Magiera, z kolei w Górniku jest chwalony. Nie jesteśmy już tak silną drużyną, teraz musimy za sensowne pieniądze odbudować swoją pozycję.

cinekw napisał(a):Wyświetl post
Stępiński - nie wierze, że się chłopak zgodzi odejść z Widzewa, tam ma szanse rozwoju, tutaj będzie miał szanse grzania ławki co najwyżej
Zawsze można go zakontraktować i wypożyczyć do 1. ligi. W Widzewie też nie zagra 30/30.

cinekw napisał(a):Wyświetl post
Dudu? To jakiś żart? Widzisz co ten gość wyrabia w defensywie? Palijc to przy nim profesor. Dobrze ułożona noga to nie wszystko, to prawie nic bo boczny obrońca ma inne zadania
W ciągu dwóch ostatnich sezonów 1 gol i 16 asyst. Paljić dla porównania poza tym, że na obronie sobie za bardzo nie radzi to w tym odnotował 1 gola i 3 asysty. Teraz mamy problem z zawodnikami, którzy potrafią wykonywać stałe fragmenty gry.

cinekw napisał(a):Wyświetl post
Piech - niby dobry, niby ciśnie, ale troche stary, jakby za darmo to byłaby dobra okazja, ale przedłużył kontrakt co się równa z tym, że Ruch zażyczy sobie za niego ponad pół bańki euro albo i więcej, nie wierze, że nas stać na tyle, a on też tyle wart nie jest.
Jeżeli byłoby to pół miliona to nie tak źle. Obawiam się, że powiedzą minimum 1.5 mln euro. Sprzedawać w obecnej sytuacji nie muszą. Dlatego temat Piecha chyba jest zamknięty.
Odpowiedz cytując