Worcester napisał(a):

W czewrwcu za darmo mogą przyjść:
Celeban (wyjebać Lameya)
Makuszewski (sprzedać Małeckiego lub Kirma)
Bandrowski (za Sobolweskiego)
Pazdan
Stępiński
Dodatkowo kupić:
Dudu (Widzew) (pozbyć się Paljicia)
Piech
Z wypożyczenia musi wrócić Chrapek.
edit. Tym sposobem pozbywamy się Lameya, Paljicia, Kirma.
|
Celeban - no on by się nam przydał, ale wątpie, że jeśli będzie chciał zostać w Polsce to wybierze Wisłe - jeśli już to zostanie we Wrocławiu, choć pewniejsze, że wyjedzie do Niemiec.
Makuszewski - niezły chłopak, strasznie szybki, ale opanujcie się, ludzie, on zagrał 2 dobre mecze i wszyscy go tu chcą?
Bandrowski - to samo, ledwo wrócił, 2 razy kopnął piłke i już dobry tak?
Pazdan - nie wiem, niby był na testach i się nie sprawdził, to po co on nam? Z drugiej strony podobno Wiślak, w sumie za takiego Bunoze mógłby przyjść
Stępiński - nie wierze, że się chłopak zgodzi odejść z Widzewa, tam ma szanse rozwoju, tutaj będzie miał szanse grzania ławki co najwyżej
Dudu?

To jakiś żart? Widzisz co ten gość wyrabia w defensywie? Palijc to przy nim profesor. Dobrze ułożona noga to nie wszystko, to prawie nic bo boczny obrońca ma inne zadania
Piech - niby dobry, niby ciśnie, ale troche stary, jakby za darmo to byłaby dobra okazja, ale przedłużył kontrakt co się równa z tym, że Ruch zażyczy sobie za niego ponad pół bańki euro albo i więcej, nie wierze, że nas stać na tyle, a on też tyle wart nie jest.