brylant17 napisał(a):

|
Wszystko ładnie pięknie a czy mamy następce Bitona? Przegląd Sportowy poinformował dzisiaj, że Dudu zostanie sprzedany przez jego klub i nie trafi do Wisły
|
Oficjalnie do 30 maja (?) ich klub nie wie gdzie Dudu będzie grał w następnym sezonie. Mimo wszystko wszyscy nieoficjalnie wiemy, że nie będzie grał u nas.