Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12700
Stary 27.03.2012, 10:28
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Wszystko ładnie pięknie a czy mamy następce Bitona? Przegląd Sportowy poinformował dzisiaj, że Dudu zostanie sprzedany przez jego klub i nie trafi do Wisły
Oficjalnie do 30 maja (?) ich klub nie wie gdzie Dudu będzie grał w następnym sezonie. Mimo wszystko wszyscy nieoficjalnie wiemy, że nie będzie grał u nas.
Odpowiedz cytując