|
A najgorsze jest to że po sezonie zostajemy z jednym napastnikiem, a jak wiadomo na 90% Stan Valckx nie podpisze nowej umowy, a kasy brak i ten Bednarz będzie znów kupował, a nie przepraszam wypożyczał/podpisywał darmowych Betów... itd. Fajnie jakby przyszedł jakiś ofensywny pomocnik z Brazyli, jakiś młody z kreatywnością.
|