Wyświetl pojedynczy post
syryls
Senior Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12699
Stary 27.03.2012, 10:27
A najgorsze jest to że po sezonie zostajemy z jednym napastnikiem, a jak wiadomo na 90% Stan Valckx nie podpisze nowej umowy, a kasy brak i ten Bednarz będzie znów kupował, a nie przepraszam wypożyczał/podpisywał darmowych Betów... itd. Fajnie jakby przyszedł jakiś ofensywny pomocnik z Brazyli, jakiś młody z kreatywnością.
Odpowiedz cytując