Wyświetl pojedynczy post
Smok
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 27.03.2012, 10:03
Tia, jakbyś miał dzieciaki 10/12, które mają iśc rano do szkoły, to ch,j tam ze szkołą. Gratuluję pomyślunku.Ja nie zabieram dzieci na "C" tylko na "F" i jestem piknikiem od 40 lat. Sory, od 30, bo pierwsze 10 siedziałem na "X". A klub raczej nie powinien sie martwić o bywalców "C", bo np na Legie juz bilety wyprzedali tam,tylko powinien zabiegac o to, by zapelnić pozostałe 30k miejsc - a w ten sposób tego nie zrobi.Nawet w 30%
Odpowiedz cytując