Wyświetl pojedynczy post
Smok
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#291
Stary 27.03.2012, 09:57
Przykładem "fajnego" sędziowania była tez sytuacja pomiędzy Chavezem, a Piechem. Najpierw Osman przytrzymywał Piecha i żółta kartka. Moment później odwrotna sytuacja. Chavez minął Piecha i ten go łapał za koszulkę i tylko faul. Wsystkie takie sytuacjedodatkowo niesłychanie rozstrajają zawodników, abstrahując już nawet od tego kto lepiej grał.
Odpowiedz cytując