Wyświetl pojedynczy post
Adriss
Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#816
Stary 27.03.2012, 09:54
Smok napisał(a):Wyświetl post
I znowu dupa. Kto ustala godziny rozpoczęcia meczów? Kolejny mecz, na który nie pójdę ze względu na późne rozpoczecie. Jakoś nie zalezy nikomu na tym, by taki gośc jak ja mógł zabrać male dzieciaki i odwiedzil stadion zostawiając kilka zlociszy. Mecz o 20.30 - kończy sie przed 23 (może dogrywka byc i karne, to juz prawie północ. Zanim dotre do domu, to 1. Dzieci musza wstawać do szkoly po 6 rano.
Dziękuje organizatorom, że przez nich mam z gęby cholewe, bo obiecałem maluchom i teraz sie "ucieszą" że nici z tego.


"PRAWDZIWY' kIBIC. Celowo z małej
Odpowiedz cytując