Taaak ale nejman czy ktokolwiek inny w przedzień meczu nie mówił o tym jak to kocha Wisłę i jak uwielbia jej kibiców.
A kibice Wisły jeszcze zgotowali mu owacje....
Dla zrozumienia - normalne jest, że piłakrz gra przede wszystkim dla swojego pracodawcy aktualnego a nie poprzedniego, piłkarze Wisły zagrali pytę największą w tej rundzie - zero taktyki, zero przytrzymania piłki, po prostu jedno wielkie zero za wyjątkiem Pareiki.
Gdyby nie było odgwizdanego karnego - Ruch i tak wciąnłąby przynajmniej jedną bramkę przy innej okazji....
Kiedy Marciniak pomylił się z Lubinem dyktując karnego na Kirmie (notabene nie wykorzystanego przezeń) to jechali po nim jak po burej suce - począwszy od Canal + skończywszy na weszło.
Od tego momentu Marciniak nie odgwiżdże dla Wisły faulu - chyba że Wislaka zdepczą (vide Maor)
Poza tym dla oglądających mecz z komentarzem Canal + to była podówjna katorga - oprócz żenującej gry Wisły - żenujący komentarz - jak Szydnrowski napierdala Meliksona po nogach i twarzy - to jest to "wybicie Mleiksonowi chęci do gry" - gdy podobnie czyni Bunoza czy Diaz - to jest "brutalny faul Wiślaka"
Dlatego nie dziwcie się temu, że część ludzi czuje wkurr....ienie po niedzielnym meczu.