Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#290
Stary 27.03.2012, 09:23
jerry.lii.lewis napisał(a):Wyświetl post
Bardzo to wszystko zabawne - wychodzi z niektórych postów na to, że Zieńczuk, jako były gracz Wisły powinien właściwie cichcem do naszych dołączyć i za V kolumnę robić względem Ruchu.
Naprawdę nie zwróciliście uwagi w jakiego koloru koszulce grał Naprawdę myślicie, że teraz będzie dbał o interes Wisły kosztem OBECNEGO SWOJEGO KLUBU ?
Zrozumiecie kiedyś, że co innego sentymenty i przywiązanie, a co innego praca ?
I że to się nie kłóci ze sobą
Ile razy słychać, że poza boiskiem przyjaciele ale przyjaźń się "zawiesza" z pierwszym gwizdkiem, a "zmartwychwstaje" po ostatnim.
Tak wygląda współzawodnictwo sportowe.

Jeśli to was nie przekonało to może Zieniu, mimo że sam kopnął Wilka to krzyczał bo to jego zabolało. Najman też Saletę kopał, a potem płakał bo jego bardziej bolało
Taaak ale nejman czy ktokolwiek inny w przedzień meczu nie mówił o tym jak to kocha Wisłę i jak uwielbia jej kibiców.
A kibice Wisły jeszcze zgotowali mu owacje....
Dla zrozumienia - normalne jest, że piłakrz gra przede wszystkim dla swojego pracodawcy aktualnego a nie poprzedniego, piłkarze Wisły zagrali pytę największą w tej rundzie - zero taktyki, zero przytrzymania piłki, po prostu jedno wielkie zero za wyjątkiem Pareiki.
Gdyby nie było odgwizdanego karnego - Ruch i tak wciąnłąby przynajmniej jedną bramkę przy innej okazji....
Kiedy Marciniak pomylił się z Lubinem dyktując karnego na Kirmie (notabene nie wykorzystanego przezeń) to jechali po nim jak po burej suce - począwszy od Canal + skończywszy na weszło.
Od tego momentu Marciniak nie odgwiżdże dla Wisły faulu - chyba że Wislaka zdepczą (vide Maor)

Poza tym dla oglądających mecz z komentarzem Canal + to była podówjna katorga - oprócz żenującej gry Wisły - żenujący komentarz - jak Szydnrowski napierdala Meliksona po nogach i twarzy - to jest to "wybicie Mleiksonowi chęci do gry" - gdy podobnie czyni Bunoza czy Diaz - to jest "brutalny faul Wiślaka"
Dlatego nie dziwcie się temu, że część ludzi czuje wkurr....ienie po niedzielnym meczu.
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując