Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19776
Stary 27.03.2012, 08:21
0 22 napisał(a):Wyświetl post
To jest najodważniejsza teza jaką w życiu czytałem.

W ilu meczach widziałeś "małego Romka"?
Widzisz, naczytali się jakis speców, i teraz wychodzi na to, że młodzi Polacy są najzdolniejszą młodzieżą w Europie . DOBRE BO POLSKIE.Czasami to nie wiem czy się śmiać czy płakać.

P.S
Tak mnie zastanawia.Co by było GDYBY:
-Zostawiono Maaskanta.
-Sprowadzono min 2 wzmocnienia na pozycji bocznego obrońcy i bocznego pomocnika-nawet w formie wypożyczeń.
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 27.03.2012 o godz. 08:26.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując