0 22 napisał(a):

To jest najodważniejsza teza jaką w życiu czytałem.
W ilu meczach widziałeś "małego Romka"?
|
Widzisz, naczytali się jakis speców, i teraz wychodzi na to, że młodzi Polacy są najzdolniejszą młodzieżą w Europie

. DOBRE BO POLSKIE.Czasami to nie wiem czy się śmiać czy płakać.
P.S
Tak mnie zastanawia.Co by było GDYBY:
-Zostawiono Maaskanta.
-Sprowadzono min 2 wzmocnienia na pozycji bocznego obrońcy i bocznego pomocnika-nawet w formie wypożyczeń.