Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16270
Stary 27.03.2012, 08:09
Bobek90 napisał(a):Wyświetl post
......



---------------------------------------------------------------------
Co do Kaczynskiego i Tuska. Problem jest taki ze obu brakuje umiaru. Kaczynski lubuje sie w machaniu szabelka (nie majac argumentow) przez co naraza Polske na smiesznosc... przy okazji czesto szkodzac polskim interesom. Tusk natomiast lubuje sie w lizaniu kazdemu dupy (nawet gdy nie musi) przez co naraza Polske na smiesznosc... przy okazji czesto szkodzac polskim interesom.

To tylko tak na szybko. Piłsudski też machał szabelką a niby argumentów nie miał i mieć nie powinien- kraj powstał z popiołów nie mając nic, też go nie trawili w Londynie i Paryżu, opisując ironicznie w gazetach. Opozycja pisała o kraju jako biednej pannie na wydaniu. A dał radę ,zbudował przemysł,armię, gospodarkę-wiele osób go wręcz kochało co wśród polityków nie jest praktycznie spotykane (co prawda nie było tvn-u czy polsatu) i był zdecydowanie największym polskim politykiem w ostatnich 200-300 latach
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio.
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej