Wyświetl pojedynczy post
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18210
Stary 27.03.2012, 07:34
John1906 napisał(a):Wyświetl post
Widziałeś Korone, Śląsk albo Ruch? Większość Polaków i jakoś wyżej są w tabeli niż nasi kopacze bez ambicji. A teraz masz LM albo MP? Nie ośmieszaj się lepiej. 50% co najmniej Polaków w składzie powinno być.
Nie pierd.. mi tu o naiwności i 11 latach bo pewnie masz mniej meczów na Wiśle niż ja wyjazdów...
A widziałeś Śląsk, Jagę, Zagłębie, Bełchatów z polakami w składzie grające w europejskich pucharach ?
Odpowiedz cytując