Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19775
Stary 27.03.2012, 07:16
To przepłacanie zawodników w naszej lidze wkrótce sie skończy. Frekwencje na poziomie kilkunastu tysięcy ma raptem kilka klubów. W kraju bida coraz większa. Bezrobocie wzrasta. Drożyzna coraz większa. Do czerwca bedzie jeszcze trwać propaganda pro EURO 2012, a potem równia pochyła w dół.
Odpowiedz cytując