|
To przepłacanie zawodników w naszej lidze wkrótce sie skończy. Frekwencje na poziomie kilkunastu tysięcy ma raptem kilka klubów. W kraju bida coraz większa. Bezrobocie wzrasta. Drożyzna coraz większa. Do czerwca bedzie jeszcze trwać propaganda pro EURO 2012, a potem równia pochyła w dół.
|