John1906 napisał(a):

Widziałeś Korone, Śląsk albo Ruch? Większość Polaków i jakoś wyżej są w tabeli niż nasi kopacze bez ambicji. A teraz masz LM albo MP? Nie ośmieszaj się lepiej. 50% co najmniej Polaków w składzie powinno być.
Nie pierd.. mi tu o naiwności i 11 latach bo pewnie masz mniej meczów na Wiśle niż ja wyjazdów...
|
Jednak ten wpis potwierdza to co pisał facet, którego skrytykowałeś. Myślenie kupmy Polaków jest właśnie myśleniem naiwnego 11 latka. I nieważne ile masz ile wyjazdów tylko jaki poziom wiedzy o piłce prezentujesz. Tak Korona Śląsk czy Ruch są wyżej w tabeli. I co z tego? Ty naprawdę uważasz, że piłkarze tych klubów dają JAKĄKOLWIEK nadzieję na Ligę Mistrzów czy dobre występy w Lidze Europy

Bo to są tylko zwykli kopacze, owszem na naszą szmacianą ligę w sam raz, żeby bić się o 2-3 miejsce ale "wyżej dupy nie podskoczą". Są obecnie wyżej od nas w tabeli bo grają dobry sezon, dużo walczą a nasi nie. Tylko różnica jest też taka że gracze pokroju Melliksona czy nawet Genkova są w stanie dać Wiśle nadzieję na godne wyniki w Europie. Większość piłkarzy Korony, Ruchu czy nawet Śląska nie. Po prostu nasi grają ZNACZNIE PONIŻEJ swoich możliwości, tamci graja na maksimum tego co potrafią. Stąd takie myślenie Korona i Ruch jest lepsza bo mają Polaków jest myśleniem naiwnego 11 latka. Przypominam, że niedawno Zagłebie Lubin zdobyło Mistrza wyprzedzając Bełchatów. Czy ktoś chciałby zamienić się z nimi nawet wówczas na składy? Trzeba kupować NAJLEPSZYCH A NIE PATRZEĆ NA NARODOWOŚĆ!! Polacy w składzie muszą być ale dlatego, że dają jakość a nie dlatego że są Polakami.