Szpen napisał(a):

|
HoHoHo, Ruscy nie, Niemcy nie, Amerykanie nie. To kto? Jarosław!
|
O ile dobrze rozumiem to przewaga Donia nad JK ma polegać na tym że mówi: Ruscy TAK. I tym sposobem zapewnia nam komfort tego że nikt nie będzie nami handlował w imię swojego interesu

. Zaiste ma ten Donio łeb do polityki

. Prawie jak król Staś który w imię ratowania Rzeczpospolitej zaprosił do kraju wojska rosyjskie.