KOALIK napisał(a):

|
Legia poszła drogą Wisły i przejechała się na dwóch gwiazdorach Novo i Blanco, którzy przypominają tylko duet J&L, a taki Kosecki w Lechii pokazuje, że dałby więcej drużynie Skorży niż B&N razem wzięci).
|
To jest najodważniejsza teza jaką w życiu czytałem.
W ilu meczach widziałeś "małego Romka"?