Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19768
Stary 26.03.2012, 22:29
gdyby mi ktoś przed sezonem powiedział, że po 23. kolejkach będziemy mieć 22 bramki, tyle samo punktów co Podbeskidzie i tracić 5 punktów do 5. miejsca, to bym k... nie uwierzył.

A tutaj ludzie piszą, że 3 minuty do Ligi Mistrzów były.

tak jak napisał lorddavy - wygląda to tak, jakby tym kopaczom nie płacono od sierpnia. Co by było sprawiedliwe, swoją drogą.
VIVA LA WISŁA

Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
Odpowiedz cytując