|
gdyby mi ktoś przed sezonem powiedział, że po 23. kolejkach będziemy mieć 22 bramki, tyle samo punktów co Podbeskidzie i tracić 5 punktów do 5. miejsca, to bym k... nie uwierzył.
A tutaj ludzie piszą, że 3 minuty do Ligi Mistrzów były.
tak jak napisał lorddavy - wygląda to tak, jakby tym kopaczom nie płacono od sierpnia. Co by było sprawiedliwe, swoją drogą.
VIVA LA WISŁA
Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
|