snyrting napisał(a):

Trochę przesadzasz, tak z 90% forum pod koniec rundy będzie mogło z czystym sumieniem napisać- nie płakałem po Probierzu.
Celnie sprawę ujął 1q2. Ja też nie widzę już sensu się denerwować na to w jakim kierunku zmierza Wisła. Czas przyzwyczaić się do tego cyklicznego rollercoastera. Cupiał się niestety nigdy nie zmieni.
|
To trzeba zmienić Cupiała na lepszy model

