Wyświetl pojedynczy post
kriswisla
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: KRK- Wien

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#858
Stary 26.03.2012, 21:32
snyrting napisał(a):Wyświetl post
Trochę przesadzasz, tak z 90% forum pod koniec rundy będzie mogło z czystym sumieniem napisać- nie płakałem po Probierzu.

Celnie sprawę ujął 1q2. Ja też nie widzę już sensu się denerwować na to w jakim kierunku zmierza Wisła. Czas przyzwyczaić się do tego cyklicznego rollercoastera. Cupiał się niestety nigdy nie zmieni.
To trzeba zmienić Cupiała na lepszy model
Odpowiedz cytując