|
Reprezentacja U-17 awansowała na ME. Skład naszej drużyny :
Kadra Polski na turniej eME:
Piotr Azikiewicz (Zagłębie Lubin), Konrad Budek (Polonia Warszawa), Adrian Cierpka (Lech Poznań), Michał Gałecki (Arka Gdynia), Gracjan Horoszkiewicz (Hertha BSC Berlin, Niemcy), Aleksander Jagiełło (Legia Warszawa), Bartosz Jaroch (Resovia), Damian Kugiel (Lechia Gdańsk), Igor Łasicki (Zagłębie Lubin), Karol Linetty (Lech Poznań), Arkadiusz Mroczkowski (Stomil Olsztyn), Oskar Pogorzelec (Legia Warszawa), Vincent Rabiega (Hertha BSC Berlin, Niemcy), Sebastian Rudol (Pogoń Szczecin), Mariusz Stępiński (Widzew Łódź), Patryk Stępiński (Widzew Łódź), Aleksander Wandzel (Lech Poznań), Rafał Włodarczyk (Mazur Karczew), Oskar Zawada (DKS Dobre Miasto), Sebastian Zieleniecki (UKS SMS Łódź), Jakub Zieliński (Mazur Karczew), Karol Żwir (Stomil Olsztyn).
Oczywiście w oczy rzuca się fakt, że nie ma nikogo z Wisły. Załapali się goście z prawie każdej drużyny ekstraklasy, są nawet takie kluby jak Mazur Karczew czy DKS Dobre Miasto. A Wisły nie ma.
|