|
Kirm udowodnił tylko to o czym po cichu było wiadomo juz dawno . To zwykły kopacz nie przywiazany w jakikolwiek sposob z klubem . Wrecz gra tutaj prawie jak za karę . Co więcej - życze mu kolejnych takich wypowiedzi . Im szybciej stąd wyleci tym lepiej dla Wisły .
|