Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18207
Stary 26.03.2012, 21:09
Kirm udowodnił tylko to o czym po cichu było wiadomo juz dawno . To zwykły kopacz nie przywiazany w jakikolwiek sposob z klubem . Wrecz gra tutaj prawie jak za karę . Co więcej - życze mu kolejnych takich wypowiedzi . Im szybciej stąd wyleci tym lepiej dla Wisły .
Odpowiedz cytując