Wyświetl pojedynczy post
Voin
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1456
Stary 26.03.2012, 21:03
Z forum eSKaWuKa :
Cytat:
Akcja odbywa się pewnie dlatego, że pani Krupska ma już niewiele do powiedzenia. Działem marketingu zajął się już inny pan.
Miejmy nadzieję, że zmiana na lepsze Co od razu widać, bo Bonarka chwali się na swoim profilu na FB, że zaczyna współpracę z Wisłą, dzisiaj też porobiła konkursy na bilety na mecz Wisła - łks ( https://www.facebook.com/BonarkaCityCenter ). Oby wreszcie powstało Wiślackie Wyspy w Bonarce, Krakowskiej, gdzie można kupić bilet, wyrobić KK, kupić gadżety.
Z tą akcją środową, to bardzo fajny pomysł, szkoda tylko, że pewnie nie będzie możliwości kupna biletu od razu na miejscu ( czyli na tym placu).
Odpowiedz cytując