Z forum eSKaWuKa :
Cytat:
|
Akcja odbywa się pewnie dlatego, że pani Krupska ma już niewiele do powiedzenia. Działem marketingu zajął się już inny pan.
|
Miejmy nadzieję, że zmiana na lepsze

Co od razu widać, bo Bonarka chwali się na swoim profilu na FB, że zaczyna współpracę z Wisłą, dzisiaj też porobiła konkursy na bilety na mecz Wisła - łks (
https://www.facebook.com/BonarkaCityCenter ). Oby wreszcie powstało Wiślackie Wyspy w Bonarce, Krakowskiej, gdzie można kupić bilet, wyrobić KK, kupić gadżety.
Z tą akcją środową, to bardzo fajny pomysł, szkoda tylko, że pewnie nie będzie możliwości kupna biletu od razu na miejscu ( czyli na tym placu).