John1906 napisał(a):

|
Pewnie lepiej zrobić drużynę na 1 sezon, a później wygląda to tak jak teraz...
|
Wiem, że to co piszesz ma sens ale tak szczerze, wierzysz w to, że w bądź co bądź czołowym klubie T-Mobile Ekstraklasy nagle pozbędziemy się presji wyników ze strony kibiców, mediów, środowiska całego, etc. i nagle Wisła odpuści 2-3 lata by coś zbudować płacąc za to miejscami w okolicach 8-12 miejsca? No właśnie.
Wiśle potrzeba grajków od razu podnoszących poziom drużyny i wizja Stana teoretycznie miała szansę powodzenia, bo na papierze Iliev, Jovanović, Jaliens, Melikson, Biton czy Genkov to na prawdę bardzo dobrzy piłkarze. Nie dało się przewidzieć, że praktycznie po odpadnięciu z eliminacji Ligi Mistrzów ta drużyna zacznie się staczać na samo dno. Trzeba mieć nadzieję, że psim swędem wejdzie Wisła do finału Puchar Polski i ugra miejsce w pucharach, oby!