Wyświetl pojedynczy post
snyrting
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#853
Stary 26.03.2012, 20:17
Kocur napisał(a):Wyświetl post

Ludzie tutaj są tak zaślepieni Probierzem że się w pale nie mieści. Wymyślą wszystko - spisek Legii, żydów, masonów, karne, auty, rzuty wolne z kosmosu - ale nie powiedzą wprost że trener jest do d...y.

Trochę przesadzasz, tak z 90% forum pod koniec rundy będzie mogło z czystym sumieniem napisać- nie płakałem po Probierzu.

Celnie sprawę ujął 1q2. Ja też nie widzę już sensu się denerwować na to w jakim kierunku zmierza Wisła. Czas przyzwyczaić się do tego cyklicznego rollercoastera. Cupiał się niestety nigdy nie zmieni.
Odpowiedz cytując