Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Sartre
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19755
Stary 26.03.2012, 20:04
Cytat:
Oj Sarte, Mistrza to chce każdy, skoro ktoś go nie chce to po co startuje w ogóle w lidze ?
Zresztą ,teraz jest 2012 o ile pamiętam to kilka klubów w tym roku obiecywało tytuł
No jasne, że każdy chce, Cracovia też chce i jestem pewien, że w każdej chwili byłaby gotowa, żeby przyjąć na głowę koronę, także taką załatwioną alternatywnymi środkami Chodzi mi raczej o to, że chcieć mieć Mistrza, a chcieć zdobywać Mistrza to dwie różne rzeczy. Póki co czołówka stawki wykazuje taki minimalizm w zdobywaniu tego MP, że trudno nie oprzeć się wrażeniu, że wygranie tegorocznej ligi przerasta każdego, kto jest tym jakoś w miarę realnie zaangażowany (na tę chwilę - z wyjątkiem Ruchu i Korony, ale i to się pewnie zaraz zmieni).
Legionista
Odpowiedz cytując