Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19753
Stary 26.03.2012, 20:02
Jak dla mnie kandydatów zostało trzech : Legia , Ruch i Korona . Legia ma lekka zadyszke ,jak nie zacznie zaraz punktować ( w piatek mecz z Wisła ) to może skończyć na 3cim miejscu ,a o Mistrza bedzie sie bic Ruch z Korona , oba kluby polski trener i 80 % polski skład .
Odpowiedz cytując