Jak dla mnie kandydatów zostało trzech : Legia , Ruch i Korona . Legia ma lekka zadyszke ,jak nie zacznie zaraz punktować ( w piatek mecz z Wisła

) to może skończyć na 3cim miejscu ,a o Mistrza bedzie sie bic Ruch z Korona , oba kluby polski trener i 80 % polski skład .