|
@John1906
Jakie osiągnięcia mają w ostatnich 10 latach wymienione przez ciebie drużyny? Po sezonie zostanąrozkupione i zabawę zaczną od początku no może poza Śląskiem. Ponawiam pytanie dasz Wiśle 3 lata na budowanie drużyny z Polaków z okręgówki, bo na ekstraklasowych po 1 mln euro Wisły w obecnej sytuacji nie stać.
|