Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Sartre
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19751
Stary 26.03.2012, 19:56
Heh, no pisałem parę postów wcześniej, że wyrokowanie w tej chwili nie ma sensu - tego MP nikt nie chce, więc weźmie go ten, kto najmniej nie będzie chciał. Wszystko w sumie jeszcze jest możliwe. Trochę nie chce mi się wierzyć jednak, że Korona utrzyma formę do końca. Prędzej Ruch. No i nie ma gwarancji, że Legia, Śląsk lub Polonia się nie otrząsną w końcu. Reszty chyba już nie ma co liczyć, za dużo ekip musiałoby za bardzo dołować żeby Wisła czy Lech dogoniły, a musiałyby wygrać wszystko lub niemal wszystko do końca.
Ostatnio edytowane przez Sartre : 26.03.2012 o godz. 19:58.
Legionista
Odpowiedz cytując