|
Szczerze to mam nadzieję, że w tym roku taka katastrofa jak miejsce w okolicach 10 otworzy oczy niektórym osobom w klubie. Że bez nakładu pieniędzy czeka nas powolna agonia, że to nie tylko i wyłącznie trenerzy są winni, że jak ktoś ładnie napisał: jesteśmy kolosem na pajęczych nóżkach. Może jakiś list by pomógł? No nie wiem, nie mnie zaczynać takie akcje, ale coś trzeba robić.
|